Provereni učinak

Učinak naših AI predikcija

Svaki best bet na ScorePoint AI se čuva pre početka meča, a zatim automatski ocenjuje prema konačnom rezultatu. Ova stranica je kompletan registar — sa dobicima, gubicima i vraćenim opkladama. Ništa se ne briše i ništa se ne probira.

24.454

Obračunati tipovi

70.2%

Ukupna stopa pogodaka

1.45

Prosečna kvota

54.6%

Poslednjih 30 dana

16.651 Dobici7.069 Gubici734 Vraćeno

Stopa pogodaka po tržištu

Tržišta su grupisana u familije (kladionice isto tržište zovu na desetine načina). Prikazujemo samo familije sa najmanje 200 obračunatih tipova — mali uzorci ne govore ništa.

TržišteTipoviDobiciPogociPros. kvota
Over/Under Goals5.8594.17972.1%1.38
Handicap5.6073.43366%1.62
Double Chance3.8872.92775.4%1.27
Both Teams to Score2.4561.73870.8%1.36
Match Result2.2981.44062.7%1.65
Team Goals2.2561.59670.7%1.4
Draw No Bet1.06463177.9%1.35
Other40127267.8%1.53
Clean Sheet35825872.1%1.34
Corners20014572.5%1.43

Učinak mesec po mesec

Poslednjih 12 meseci obračunatih best betova. Tu su i dobri i loši meseci — u tome i jeste poenta.

MesecTipoviDobiciPogoci
октобар 2026.1.02153854.6%
септембар 2026.94350357.7%
август 2026.99751955.2%
јул 2026.35321762%
јун 2026.19214778.2%
мај 2026.1.41597369.6%
април 2026.1.67999661.6%
март 2026.1.7111.01361.1%
фебруар 2026.1.8111.38378.6%
јануар 2026.1.4061.05677.8%
децембар 2025.1.4461.10978.7%
новембар 2025.2.1871.66078.2%

Kako nastaje ovaj registar

Svaka predikcija se upisuje u našu bazu pre početka meča — sa tržištem, izborom, kvotom kladionice i vremenskim pečatom. Posle poslednjeg zvižduka automatski proces poredi tip sa zvaničnim rezultatom i označava ga kao dobitan, gubitan ili vraćen. Brojevi na ovoj stranici računaju se direktno iz tog registra i osvežavaju se svakog sata.

Stopa pogodaka računa dobitke u odnosu na odlučene tipove (dobici + gubici); vraćene i otkazana tržišta su isključeni. Bitna sitnica: ovo je bilans objavljenih best betova — jednog preporučenog tipa po meču — a ne svih tržišta koja model interno procenjuje.

Šta ovaj registar ne kaže

Visoka stopa pogodaka nije profit. Većina best betova je na niskim kvotama, a često pogađanje na niskim kvotama je otprilike ono što te kvote i impliciraju. Da li se tip isplati zavisi od cene koju stvarno dobijaš — uvek uporedi impliciranu verovatnoću sa kvotom pred sobom.

Objavljujemo ovu stranicu jer većina sajtova za predikcije pokazuje samo svoje dobitke. Registar koji se može proveriti — sa gubicima, veličinama uzoraka i vremenskim pečatima — jedini je vredan poverenja.

Pogledaj današnje tipove

Izbor potpuno analiziranih tipova je besplatan svakog dana — ocenjen u ovom istom javnom registru.

Pogledaj besplatne tipove za danas

Today's Slips

Three football accumulators every day — about 3x, 10x and 50x — built from the best bets, with a public record for each.

  • Steady

    3.29

  • Builder

    13.75

  • Long shot

    58.76

The record →

Otključajte sve AI prognoze

Idite dalje od besplatnih tipova: neograničene AI prognoze, potpuna analiza i verovatnoće tačnog rezultata. Uzmite prvi Pro mesec za 5 €.

Pogledajte planove — prvi mesec za 5 €